Просмотров: 337 Дата: 24.01.2013 Добавил: SherSan
Всі чоловіки роблять Це?
Всі чоловіки роблять Це?
Подробнее Увеличить
  Барна стійка отримала свою назву завдяки тому, що родом цей предмет меблів та інтер'єру з питущих закладів, де дуже зручним для швидкого обслуговування є високий стіл, що розділяє бармена і клієнта, за який не обов'язково сідати.       Пізніше барні стійки прижилися і в звичайних будинках і квартирах, але їх призначення трансформувалося, тепер вони не є тільки стійками, за якими приємно пити напої, тут зручно перекусити «на швидку руку», трохи перетворивши стійку, можливо перетворити її на повноцінний обідній стіл для невеликої родини, під самою стійкою достатньо місця для зберігання різних речей, крім того, барна стійка є незамінним прийомом для зонування простору.
  Висота поверхні барной стійки для людини середнього зросту становить 1100 мм від підлоги, але її можна коригувати залежно від росту, звичок і потреб господарів. Так, якщо потрібно зробити барну стійку, яка прийме на себе обов'язки обіднього столу, то доцільно її зробити нижче заявленого розміру для того, щоб можна було користуватися звичайними стільцями і для можливості зручніше влаштуватися дітям.
   Форми і розміри стійок по довжині і ширині можуть бути найрізноманітнішими, а залежать вони, знову ж таки, від потреб господарів та особливос ... Читати далі »
Просмотров: 361 Дата: 24.01.2013 Добавил: SherSan
Острівець жіночого затишку і комфорту
Острівець жіночого затишку і комфорту
Подробнее Увеличить
 Нейл-бар - це острівець затишку і комфорту, що позиціонується також, як і невеликий фудкорт - затишні крісла навколо нечисленних столиків, яскрава вітрина-барна стійка яка привертає увагу , простір відгороджений від площі торгового центру рівно настільки, щоб почувати себе спостерігачем, але не об'єктом спостереження.
  Тільки у нейл-бару свої особливості: це саме бар, тобто, замість столиків - тільки кутовий диванчик для очікуючих своєї черги, або людей які прийшли за компанію. В принципі, черг не повинно виникнути. Ті, хто сидить за барною стійкою, простягають руки кожна своєму мастреру, а цих майстрів завжди кілька. З додаткових сервісів - кавоварка, перегляд фільмів і кліпів на плоскому екрані. Все як у справжньому салоні краси.
« 1 2